Jak zrobić idealny french na paznokciach?

french

Francuski manicure, czyli french jest bardzo estetyczny. Sprawia, że dłonie wyglądają naturalnie, świeżo i schludnie. Ten klasyczny manicure jest bardzo często wybierany przez kobiety.

French: krok po kroku

French najlepiej wygląda na lekko kwadratowych paznokciach. Opiłowane paznokcie maluje się dwoma lakierami. Kryjący, biały daje wrażenie, że poza opuszki palców wystają półksiężyce paznokcia. Drugi lakier, transparentny pokrywa całość w naturalnym odcieniu różu lub beżu. Pierwszym krokiem w wykonaniu takiego manicure jest dokładne oczyszczenie skóry wokół płytki paznokcia. Do wykonania frenchu potrzebne będą paseczki do manicure, pomagające precyzyjnie zamalować białą końcówkę. Takie paseczki warto zakupić w firmie Oriflame, ponieważ mają one wysoką jakość wykonania i pewne jest, że nie zaszkodzą skórze.
Poza tym, warto przygotować: białą kredkę do zabarwiania paznokcia od spodu oraz korektor lakieru, umożliwiający precyzyjne i łatwe wykonywanie poprawek na paznokciach. W skórki warto wmasować specjalną oliwkę, a paznokcie pomalować jedną warstwą bezbarwnej odżywki. Końcówki paznokci należy zamalować białą, kryjącą farbą. W tym właśnie celu przydają się specjalne paseczki ochronne. Umożliwią one precyzyjne zamalowanie wystającej części paznokcia. Jeśli już zaś lakier wyschnie, to paseczki można odkleić. Później, paznokcie należy pomalować dwoma warstwami lakieru w kolorze naturalnym. Paznokcie można też pokryć lakierem utwardzającym, co przyspiesza wysychanie lakieru oraz pozwala, by french utrzymał się na dłużej.

Niezwykle estetyczny manicure

French jest niezwykle estetyczny i elegancki. Dlatego warto pokusić się
o taki manicure na ważne oraz oficjalne uroczystości bądź po prostu wtedy, kiedy cenimy sobie klasyczny styl i uniwersalną elegancję. Najlepiej udać się do doświadczonej kosmetyczki. Osoba taka zrobi wszystko precyzyjnie, a efekty finalne okażą się zachwycające.
Jeżeli jednak masz w sobie wystarczającą ilość zaparcia, a samodzielne wykonywanie manicure’u sprawia Ci dużo przyjemności możesz spróbować swoich sił. Stosując sprawdzone kosmetyki na pewno uzyskasz świetne efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *