Kino vs teatr – gdzie iść na randkę?

gdzie iść na randkę

Planujesz randkę i zastanawiasz się, gdzie warto się wybrać? W takim przypadku wybór często pada na kino. Warto jednak pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu – wizycie w teatrze.

Udana randka to taka, z której każda osoba jest zadowolona. Zaplanowanie takiego spotkania nie musi być jednak bardzo trudne. Do wyboru mamy wiele gotowych recept na pierwszą, drugą, trzecią i dalsze randki.

Wśród najczęściej powtarzanych pomysłów znajduje się kino. Pójście do kina na ciekawy film może być strzałem w dziesiątkę, ale warto pamiętać o tym, że do dyspozycji mamy także inne, podobne rozrywki. Jedną z nich jest teatr. Co zatem wybrać – teatr czy kino, aby zabawa podczas spotkania była niezapomniana!

Kino – sprawdzony pomysł na randkę

Kino wygrywa z teatrem przede wszystkim dlatego, że to sprawdzony przez miliony sposób na randkę. Wystarczy kupić bilety, usadowić się wygodnie w fotelu i można zacząć oglądać film. Ciemność sprzyja także dotykowi, więc kino może być idealnym wyborem dla każdego, kto chciałby się odważyć na ten pierwszy krok, na przykład na trzymanie za ręce czy objęcie partnerki, a nawet na pocałunek.

Plusem są też niskie ceny biletów kinowych – jeśli uda nam się kupić je w promocji, zapłacimy za jeden nawet mniej niż 20-30 złotych.

Teatr – nie tylko dla ekscentryków

Teatr uznawany jest raczej jako bardziej ekscentryczna forma rozrywki. Zwykle kojarzymy wizyty w teatrze z czasami szkolnymi, ale warto wskazać, że obecnie pod względem poziomu zabawy teatr także może dorównywać kinu, a nawet je przewyższać.

Na randkę najlepiej nadają się komedie – tutaj warto sprawdzić repertuar, jaki posiada Teatr Komedia, który znany jest ze swoich sztuk dla wymagających widzów lubiących humor. Teatr Komedia jest nazywany także teatrem gwiazd, ponieważ grają w nim jedni z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Zatem randka może być też doskonałą okazją do tego, aby zobaczyć ich grę aktorską na żywo.

Minusem są jednak dość drogie bilety do teatru – zapłacimy za jeden od około 60 do nawet 150 złotych.

1 komentarz


  1. Mam nadzieję, że moi przedmówcy mają rację, bo mam zamiar zastosować się do kilku powyższych sugestii. Niezmiernie ciekawa jestem efektów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *