Kosmetyki w kulkach – wygoda w mini wydaniu

kosmetyki w kulkach

W sklepach dostępnych jest wiele damskich kosmetyków w różnych formach. Można kupić maleńkie fiolki, tubki czy pudełeczka. Ostatnio pojawiła się nowa wersja kosmetyków, której opakowania przypominają  swoim wyglądem kolorowe kulki różnej wielkości. Kosmetyki w kulkach okazują się być hitem ze względu na wygodę ich użytkowania, ciekawy kształt i niewielkie rozmiary.

Kolorowe kulki w torebce

Kosmetyki w kulkach to świetny pomysł dla kobiet lubiących mieć wszystko pod ręką. Małe, kompaktowe opakowania mieszczą się w każdej torebce. Są bardzo wygodne w użyciu i niewątpliwie coraz popularniejsze. Zaletą kosmetyków opakowanych w okrągłe pudełka jest zarówno kształt jak i kolor, gdyż nawet w wielkiej damskiej torebce, która mieści dosłownie wszystko można znaleźć kulkę w intensywnym kolorze.

Zawartość

W okrągłe opakowania pakowanych jest coraz więcej kosmetyków. Wśród najpopularniejszych są dezodoranty, pomadki, błyszczyki do ust i kremy do rąk. W zależności od producenta i rodzaju kosmetyku można spotkać takie, które  nakłada się na skórę za pomocą kulki np. antyperspiranty lub po otworzeniu opakowania wewnątrz znajduje się kosmetyk w formie kremu lub maści.

Dlaczego warto wybierać kosmetyki w kulkach?

Kosmetyki w kulce podbijają serca kolejnych kobiet. Są wygodne w używaniu i mieszczą się w każdej torebce. Znacznie łatwiej znaleźć je wśród innych przedmiotów niż np. tuby z kremem do rąk czy malutkiego sztyftu z błyszczykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *