Laserowa liposukcja bez skalpela, czyli niezwykłe możliwości zabiegu SculpSure

liposukcja laserowa

Czy kiedykolwiek marzyłaś o zabiegu, który działałby niczym liposukcja, ale bez potrzeby użycia skalpela? Brzmi absurdalnie, a jednak to możliwe! Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie dysponują właśnie zabiegiem laserowej liposukcji bez skalpela SculpSure. Ale czy to naprawdę skuteczny zabieg wyszczuplający? Podpowiadamy, jakich efektów możemy się po nim spodziewać!

Całkowicie bezinwazyjna liposukcja laserowa

SculpSure to urządzenie laserowe stworzone specjalnie z myślą o bezinwazyjnym i błyskawicznym usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz skutecznym modelowaniu sylwetki. Zabieg przynosi podobne efekty do liposukcji, ale przy tym nie wymaga użycia skalpela, a tym samym nie naraża pacjenta na ból, blizny, szwy i długi okres rekonwalescencji. Zabieg polega na przykładaniu do leczonego obszaru głowicy urządzenia emitującej światło laserowe, które bardzo skuteczne uszkadza komórki tłuszczowe – nawet te, na które nie działają tradycyjne metody odchudzania czy inne metody wyszczuplania.

Liposukcja i lifting brzucha bez skalpela w 25 minut

Cechą charakterystyczną zabiegu SculpSure jest to, że pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty wyszczuplenia podczas zaledwie 25 minutowej procedury zabiegowej – tak niewiele czasu potrzeba, aby zniszczyć nadmiar komórek tłuszczowych i zapewnić skórze przebudowę, uzyskując efekt liposukcji i lifting brzucha, ud czy ramion bez skalpela. Istotne jest także to, że podczas zabiegu nienaruszona pozostaje wierzchnia warstwa skóry, dzięki czemu terapia nie naraża pacjenta na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Oczywiście, skóra po zabiegu może być opuchnięta i zaczerwieniona, jednak są to dolegliwości, które ustępują samoistnie po upływie kilku dni.

Pożegnaj 25% tłuszczu dzięki SculpSure!

Jednorazowy zabieg urządzeniem laserowym SculpSure pozwala na redukcję nawet 25% tłuszczu z wybranego obszaru ciała! Podczas jednego 25 minutowego zabiegu możemy bardzo skutecznie wyszczuplić swój brzuch, boczki, pośladki czy ramiona, a dodatkowo nadać skórze jędrności i naturalnej sprężystości. Wystarczy jednorazowe wykonanie zabiegu, aby uzyskać widoczne i trwałe rezultaty wyszczuplenia. Po upływie określonego czasu zabieg można powtórzyć lub połączyć go z inną terapią z zakresu medycyny estetycznej, żeby uzyskać jeszcze lepsze efekty. Specjaliści z Kliniki Miracki rekomendują połączenie liposukcji bez skalpela SculpSure z zabiegiem wyszczuplającym Accent Prime, wykorzystującym siłę ultradźwięków i innowacyjnej technologii HIFU, w celu pogłębienia uzyskanych rezultatów.

Dla kogo zabieg SculpSure?

Zabieg SculpSure, tak jak większość zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej, został dostosowany do potrzeb osób zmagających się z niewielką nadwagą lub otyłością miejscową oporną na wyszczuplanie innymi metodami. SculpSure nie jest alternatywnym sposobem odchudzania, lecz bardzo skuteczną metodą modelowania sylwetki w sytuacji, gdy zawodzą np. dieta i ćwiczenia fizyczne. W przypadku osób, które zmagają się z dużą nadwagą lub otyłością, specjaliści mogą zaproponować połączenie zabiegu z tradycyjną lub nowoczesną liposukcją ultradźwiękową, aby zabieg przyniósł jak najbardziej optymalne rezultaty.

Zabieg laserowy SculpSure można wykonać na każdym typie skóry. Jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku świeża opalenizna i przyjmowanie leków światłouczulających, co może zwiększyć ryzyko poparzenia podczas zabiegu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *