Pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o mierzeniu i wyborze sukni ślubnej

Pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o mierzeniu i wyborze sukni ślubnej

Stresujesz się przed pierwszą wizytą w salonie sukien ślubnych? Nic dziwnego, w końcu to jedyne takie przeżycie! A tego dnia wszystko musi ze sobą idealnie współgrać, zatem zależy Ci na tym, aby wybrać jak najlepszą dla siebie kreację. Poznaj pięć kwestii, o których powinnaś wiedzieć zanim udasz się do salonu sukien ślubnych.

 

Przyszłe panny młode są bardzo zestresowane mierzeniem i wyborem tej jedynej kreacji. Nie wiedzą one, czego mogą się spodziewać po wizycie w salonie sukien ślubnych w Warszawie. Rozwiewamy zatem ich wątpliwości i wyjaśniamy wszelkie niejasności!

Pięć rzeczy, które powinnaś wiedzieć o mierzeniu oraz wyborze ślubnej kreacji

Po pierwsze, nie będziesz mierzyć sukni w swoim rozmiarze. W salonie zazwyczaj są dostępne nieco luźniejsze i większe modele, tak aby pasowały na większą liczbę panien młodych. Konsultantka dopasowuje kreację przy pomocy klamer i szpilek do figury klientki, tak aby mogła ona zobaczyć jak mniej więcej będzie prezentował się efekt. Po drugie doradczyni wejdzie z Tobą do przymierzalni. Staniesz przed nią w samej bieliźnie, ponieważ samodzielnie nie uda Ci się ubrać rozłożystej kreacji. Wymaga to drugiej pary rąk. Właśnie stąd konieczny jest punkt trzeci, który mówi o tym, że na przymiarki powinnaś ubrać bieliznę, która jest świeża i czysta. Musi ona również być jasna i gładka, najlepiej w kolorze cielistym. Po czwarte w wielu salonach sukien ślubnych nie wolno robić zdjęć, ani filmów. Aby uniknąć niemiłych sytuacji, warto zapytać o możliwość wykonania fotografii właścicielkę salonu. Po piąte i najważniejsze – na mierzenie suknie ślubne w Warszawie musisz się odpowiednio wcześniej umówić! Często na termin w weekend trzeba czekać nawet kilka tygodni.

Szycie sukien ślubnych

Suknie ślubne szyte na miarę stają się już normą. Ta jedyna i oryginalna kreacja musi być bowiem odpowiednio dopasowana do sylwetki panny młodej. Właśnie dlatego cały proces może trwać nawet kilka miesięcy. Jeżeli nie masz tyle czasu, na szczęście możesz skorzystać z usług salonu Suknie Boho. Suknie ślubne szyte na miarę w tym miejscu są wykonywane niemal od ręki! Jest to możliwe, ponieważ na miejscu pracuje wykwalifikowana profesjonalistka, która ma do dyspozycji wykroje, a także różnorodne modele kreacji, które może w odpowiedni sposób dopasować do potrzeb konkretnej klientki. Dzięki temu szycie sukien ślubnych Warszawa nie trwa tak długo. Jest to również świetne rozwiązanie tak naprawdę dla każdej przyszłej panny młodej, również dla kobiet w ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *