Princess – hialuronowe cudo dla wymagającej cery!

princess-volume

Wysoce stężony kwas HA, który zawarty jest w produktach Princess, spełnia najwyższej jakości standardy.
Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego się zmniejsza, powodując powolną degradację komórek, dlatego tak istotne jest, dostarczanie go do organizmu różnymi zewnętrznymi sposobami. Kwas hialuronowy to naturalna substancja, dlatego wypełniacze Princess, nie powodują destrukcyjnych skutków ubocznych, a ich wysoka jakość zapewnia długotrwałe i widoczne efekty.

Wypełniacze Princess kontra starzenie się skóry

Wysoce stężony kwas HA, który zawarty jest w produktach Princess, spełnia najwyższej jakości standardy. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego się zmniejsza, powodując powolną degradację komórek, dlatego tak istotne jest, dostarczanie go do organizmu różnymi zewnętrznymi sposobami. Kwas hialuronowy to naturalna substancja, dlatego wypełniacze Princess, nie powodują destrukcyjnych skutków ubocznych, a ich wysoka jakość zapewnia długotrwałe i widoczne efekty.

Dla kogo przeznaczone są preparaty Princess?

Produkty z serii Princess, dzięki swojemu wszechstronnemu przeznaczeniu, doskonale nadają się do:

  • eliminowania nawet głębokich zmarszczek i bruzd,
  • modelowania twarzy,
  • korekcji i powiększania ust,
  • głębokiej mezoterapii,
  • w walce ze zmarszczkami palacza,
  • wypełniają lwią zmarszczkę.

Preparaty Princess są elastyczne, a ich jednolita konsystencja umożliwia dokładnie rozprowadzenie ich w wypełnianych miejscach, zapewniając działanie odżywcze i wyraźnie odmładzając skórę.

Princess Filler i skuteczne właściwości odmładzające preparatu

Princess Filler to innowacyjny wypełniacz przeznaczony do iniekcji zarówno skóry właściwej, jak i do działania podskórnego. Produkt gwarantuje długotrwałe efekty, zapewniając młody i rześki wygląd. Zastosowanie specjalnej metody S.M.A.R.T daje stuprocentowe bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu, ponieważ naturalny kwas HA, pozbawiony pochodzenia zwierzęcego, jest oczyszczany wielokrotnie, co zapewnia trwałość i poprawia cały proces modelowania. Naturalny kwas hialuronowy pochodzi z biofermentacji, a czysty żel, który składa się z mocnych i długich łańcuchów HA, powoduje, że produkty charakteryzują się naprawdę wysoką jakością.

Princess Filler spełnia wysokie standardy jakości i pobudza naturalne procesy regeneracyjne naszej skóry. Początkowy obrzęk, który występuje po zabiegu, powinien zniknąć po około dwóch lub trzech dniach, a efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

Przeciwwskazania

Mimo wszystko, zanim zdecydujesz się na iniekcję z użyciem Princess Filler, musisz pamiętać o przeciwwskazaniach, takich jak:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • uczulenie na kwas hialuronowy,
  • zapalenia skóry, takie jak np. opryszczka.

Preparaty Princess to bardzo korzystny wybór dla osób, które chcą znacznie poprawić wygląd swojej skóry, zadbać o jej stan i regenerację, jak i skutecznie uzyskać efekt widocznie odmłodzonej skóry. Z pomocą produktów Princess można skutecznie zatrzymać czas, dbając przy tym o swoje bezpieczeństwo i komfort. Princess godnie zasługuje na swoją nazwę, ponieważ, bez wątpienia jest jednym z liderów na rynku medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *