Smart Graft – rewolucyjna metoda na łysienie

Smart Graft – rewolucyjna metoda na łysienie

Łysienie jest coraz częściej obserwowaną dolegliwością, z którą borykają się zarówno dorośli, jak i dzieci. Problem wypadających włosów spotyka mężczyzn i kobiety.
To przykry stan o charakterze okresowym, długoterminowym lub trwałym, mogącym doprowadzić do nieodwracalnej utraty wszystkich włosów i doprowadzić nas do kompleksów.

 

Niekiedy łysieniu ulegają inne okolice ciała, takie jak: okolice pachowe, pachwinowe, kończyny górne i dolne. Utrata włosów stanowi dla pacjentów nie tylko problem medyczny, lecz także estetyczny – przyznają specjaliści z MediaArt Clinic. Utrata włosów często staje się źródłem frustracji i złego samopoczucia. Stosujemy szampony na porost włosów, łykamy tabletki przyspieszające wzrost, ale niestety, nie zawsze przynosi to oczekiwane rezultaty. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i innowacyjny zabieg Smart Graft, który zmienia podejście do leczenia uporczywego łysienia. Smart Graft to bezpieczna i wyjątkowo skuteczna technologia zagęszczania włosów, stosowana w leczeniu łysienia i nadmiernego wypadania włosów. Zaawansowane pobieranie pojedynczych zespołów mieszkowych (AFUE) to doskonałe rozwiązanie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy poszukują efektywnej metody przeszczepu włosów.

Na czym polega nowatorski zabieg przeszczepu włosów?

Eksperci z MediArt Clinic twierdzą, że zabieg przeszczepu włosów Smart Graft można podzielić na dwa kluczowe etapy. Pierwszy z nich polega na delikatnym pobraniu mikroprzeszczepów włosów z tylnej części głowy za pomocą urządzenia Smart Graft. Drugi ważny etap to reimplantacja pobranych włosów w obszary dotknięte łysieniem. W preferowanych obszarach dochodzi do intensywnego wzrostu nowych przeszczepów włosów, przez co zwiększa się objętość naszej fryzury. Zabieg wyróżnia fakt, że zagęszczanie włosów to bezbolesna i minimalnie inwazyjna procedura, która stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla innych tradycyjnych metod.

Smart Graft – wskazania do zabiegu

Smart Graft to nowatorski przeszczep włosów, który stanowi doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn i kobiet zmagających się z takimi trudnymi problemami, jak:

  • łysienie hormonalne,
  • łysienie po napromieniowaniu,
  • łysienie w wyniku stanu zapalnego,
  • łysienie pourazowe,
  • łysienie po oparzeniach,
  • blizny po operacji,
  • uzupełnienie terapii rekonstrukcji owłosionej skóry głowy,
  • rekonstrukcja owłosienia klatki piersiowej,
  • braki owłosienia w okolicy brwi, rzęs, wąsów i brody.

Reasumując, Smart Graft pozwala na przeszczep włosów i ich naturalne zagęszczanie. Warto zaznaczyć, że zabieg pozwala na przeżywalność włosów do 98% i gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, ponieważ podczas zabiegu specjalista ma do dyspozycji 2 typy igieł  wyposażonych w specjalny separator, który nie pozwala na wprowadzenie igły w skórę głębiej niż na zaledwie 1 milimetr. Przeszczep włosów Smart Graft nie wymaga użycia skalpela, dzięki czemu nie tworzą się nieestetyczne blizny na skórze. Zabieg nie jest skomplikowany, przeprowadza się go w gabinecie, w którym pracują doświadczeni specjaliści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *