To warto wiedzieć, zanim kupisz pierwsze narty!

To warto wiedzieć, zanim kupisz pierwsze narty!

Narty – zwłaszcza dla tych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać swój czas – to na pewno styl życia. Znawcy twierdzą, że to najbardziej fascynujący sposób spędzania czasu wolnego, rekreacja i wypoczynek. Szusowanie po zaśnieżonych stokach jest w stanie dostarczyć nam wiele niezapomnianych wrażeń, a co za tym idzie – także wspaniałych wspomnień na długie lata.

Pamiętajmy jednak, że na nartach nie trudno o wypadek. W związku z tym, dobrze abyśmy najpierw poczynili odpowiednie przygotowania do tej przygody. Przed rozpoczęciem białego szaleństwa warto zadbać o kondycję ale i umiejętności a w tym najlepiej nam pomoże szkoła narciarska SkiPoint w Szklarskiej Porębie.

Nauka jazdy na nartach dla każdego

Czy to mówimy o osobach dorosłych, młodzieży czy dzieciach – nauki jazdy na nartach można się podjąć w każdym wieku. Poziom zaawansowania również nie gra w tym wypadku żadnej roli. SkiPoint oferuje naukę pierwszych kroków na nartach i snowboardzie (jak również doskonalenie już nabytych umiejętności) pod okiem profesjonalistów. Oferowani instruktorzy mają uprawnienia PZN/S i MENiS. Możecie być Państwo pewni, że traficie w ręce odpowiednich ludzi.

Szkoła narciarska SkiPoint oferuje swoje usługi także w języku angielskim. Kursanci mogą liczyć na indywidualne i profesjonalne podejście. Instruktorzy służą swoją radą także jeśli chodzi o dobór odpowiedniego sprzętu narciarskiego. Możemy zapewnić, że pod ich okiem, przeprawy górskie na sprzęcie narciarskim nie będą niczym strasznym. Dlatego warto zaufać instruktorom SkiPoint.

Opłacalna nauka jazdy na nartach

Część z Państwa, jeżeli już decyduje się na obcowanie z nartami, zapewne woli postawić na opanowanie umiejętności jazdy we własnym zakresie, nawet jeśli towarzyszy temu pewien sceptycyzm. Mowa tu przede wszystkim o kwestiach finansowych, które potrafią utrudniać w dużym stopniu realizacje naszych narciarskich marzeń. Łatwo jednak wtedy o złe nawyki i utratę motywacji. Zapewniamy jednak, że ze SkiPoint ostatecznie może być to dla Państwa znacznie bardziej opłacalne.

Bez konieczności korygowania późniejszych błędów. Szkoła oferuje specjalne rabaty m.in. na sprzęt w wypożyczalni. Koszty indywidualnych lekcji jazdy na nartach od jednej do czterech osób mieszczą się w przedziale od 80 do 160 złotych za jedną godzinę. W przypadku opcji rabatowej mowa już o sumach od 70 do 140 złotych.

Nauka jazdy na nartach dla przedszkolaków

SkiPoint oferuje karnet na gratisową lekcję w ramach szkolenia na „Mojej pierwszej górce” (bez ubezpieczenia, karnetów na wyciąg i wypożyczania sprzętu). Od niedawna dostępne jest także opcja dla przedszkolaków w cenie 100 złotych (3 godziny) lub 120 złotych (4 godziny). Nauka jest możliwa na trzech poziomach zaawansowania. Pierwszy to „Raczkujące Dinusie” dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z nartami (wymagane minimum 3 lata), których celem jest jazda na nieco większym „Puchatku”.

Kolejny poziom to właśnie „Rekiny Puchatka” dla dzieci, które potrafią się samodzielnie pługiem zatrzymać i skręcić. Dla prawdziwych profesjonalistów („Mocarze Loli”) czeka już jazda na „Lolobrygidzie”. Wymagane minimum to trzy osoby do utworzenia takich grup. W przeciwnym razie czekają już zajęcia indywidualne. Wszystko to pod okiem licencjonowanego instruktora.

Nauka jazdy dla wymagających

Decydując się na przygodę z nartami w szkole narciarskiej SkiPoint nie poczujecie Państwo zawodu. Pod okiem instruktorów można liczyć na wyrobienie i wzmocnienie odpowiednich nawyków, jakże ważnych podczas bezpiecznej jazdy na nartach. Jeżeli nasza jazda ma pewne niedoskonałości (a zależy nam na ich skorygowaniu), możemy być pewni tego, że profesjonaliści pomogą nam je zwalczyć. Zarówno indywidualni turyści, jak i całe rodziny, mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo i poziom dostosowany do naszych potrzeb. Z kolei dzięki dostępnej wypożyczalni nart, będą Państwo mogli dobrać odpowiedni sprzęt przy pomocy profesjonalistów. Nie czekajmy zatem zbyt długo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *