Biustonosz samonośny – niezbędnik do kreacji wieczorowych

biustonosz samonośny

Elegancka bielizna, która subtelnie wystaje spod ubrania, prezentuje się bardzo zmysłowo i ponętnie. Nie zawsze jednak jest pożądana.
Przy niektórych kreacjach zdecydowanie lepiej ukryć to, co zdarza nam się czasem – świadomie, czy mniej świadomie – pokazywać. Kiedy widok wystającego spod ubrania fragmentu stanika nie będzie wskazany?

Zdecydowanie powinnyśmy się go wystrzegać, jeśli bierzemy udział w wyjątkowej uroczystości. Wieczorowa suknia doskonale zaprezentuje się wtedy, jeśli nie zepsujemy efektu wystającym spod niej ramiączkiem. Efektowny, głęboki dekolt, czy odsłonięte ramiona to często must have wieczorowych kreacji. Taki strój wymaga jednak zastosowania wyjątkowej bielizny.

Biustonosz samonośny, czyli bielizna do zadań specjalnych

Producenci bielizny doskonale rozumieją oczekiwania kobiet, dlatego nietrudno znaleźć elementy garderoby, które idealnie nadają się do kreacji wieczorowych. Biustonosz samonośny – bo o nim tu mowa – jest tym, co powinno się znaleźć w szafie każdej kobiety. Jego zalety trudno przecenić. Ukryty pod sukienką pozostaje zupełnie niewidoczny, jednocześnie jednak zbiera piersi, podnosi je i podtrzymuje. Co istotne, został zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać komfort i wygodę przez cały wieczór. Biustonosz samonośny może być zresztą noszony nie tylko przy wyjątkowych okazjach, ale także na co dzień. To doskonała alternatywa w upalne dni, gdy zakładamy bluzkę z odkrytymi ramionami albo wiązaną na karku. Zaleca się go również wtedy, gdy nosimy topy lub letnie sukienki na ramiączkach.

Dlaczego warto mieć go w szafie?

Jest wiele powodów, dla których warto zaopatrzyć się w taki stanik. Jednym z nich jest oczywiście możliwość tworzenia efektownych kreacji. Niezależnie jednak, czy biustonosz samonośny ubieramy od święta, czy na co dzień, korzyści z jego posiadania jest bardzo wiele.

Najistotniejsza z nich to wygląd biustu, który zebrany przy jego pomocy prezentuje się bardzo efektownie. Niezależnie od tego, czy zamierzasz wyeksponować piersi, czy ukryć je pod bluzką, podniesione wydają się pełniejsze i wyglądają zjawiskowo.

Panie, które miały już okazję nosić samonośne biustonosze, z pewnością mogą wypowiedzieć się o komforcie, jaki można dzięki nim zyskać. Silikonowe, dopasowane do ciała staniki efektownie zbierają biust, podnoszą go, a nawet powiększają, jednocześnie nie uciskając i nie odgniatając ciała. Co więcej, nie przesuwają się, co zapewnia komfort noszenia. Jako element damskiej bielizny, który sprzyja modelowaniu sylwetki, poprawiają pewność siebie u noszących je pań i sprawiają, że czują się one bardzo kobieco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *