Pozbądź się tłuszczu w 25 minut!

SculpSure

Wraz ze zbliżaniem się lata, wiele osób zaczyna bardziej intensywnie ćwiczyć, odwiedza siłownie, zaczyna prowadzić bardziej intensywny tryb życia lub przechodzi na dietę. Wszystko po to, by zdążyć przed sezonem zredukować tkankę tłuszczową. Niektórzy decydują się na niejednokrotnie bolesne i inwazyjne zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej, po których niezbędny jest pewien okres rekonwalescencji, więc na efekty także trzeba nieco poczekać. Istnieje jednak metoda, która pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej w mniej niż pół godziny – naprawdę!

SculpSure – redukcja tłuszczu w 25 minut

Laser SculpSure wykorzystuje technologię, którą śmiało można uznać za technologią nowej ery. To laser diodowy o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty. Zabieg laserowy SculpSure to redukcja tłuszczu w błyskawicznym tempie – bez skutków ubocznych i bez skalpela. Jest to najkrótszy czas trwania zabiegu redukującego tłuszcz na rynku, osiągający jednocześnie najlepsze efekty. Po zabiegu nie ma widocznych blizn – jest on całkowicie nieinwazyjny.

Jak szybko spalić tłuszcz z brzucha?

Mimo, że SculpSure jest najskuteczniejszym zabiegiem na rynku, to nadal jest to urządzenie, którego próżno szukać w większości gabinetów medycyny estetycznej. Jako jedni z nielicznych wykorzystują go eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, według których laser SculpSure w 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z poddanego zabiegowi obszaru. Rozbite komórki tłuszczowe organizm usuwa sam, naturalnymi sposobami. Jednak laser Sculpsure dodatkowo pobudza wewnętrzne struktury skóry do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczności i sprężystości. – Zabieg dedykowany jest dla Pacjentów, którzy szukają bezinwazyjnego zabiegu redukcji tłuszczu, szczególnie w trudnych obszarach, opornych na inne metody wyszczuplania. Lipoliza SculpSure może być wykonywana na różnych obszarach ciała, takich jak brzuch, uda, boczki, kolana, ramiona. Spektakularne efekty zabiegowe osiągamy po około dwóch miesiącach, gdy rozbita tkanka zostanie już naturalnie usunięta z organizmu – podkreślają lekarze z Kliniki Miracki.

Zasada działania lasera

Laser diodowy SculpSure pracuje dzięki fali o długości 1060 nm. Jest to fala o najwyższym powinowactwie do tkanki tłuszczowej, dlatego urządzenie doskonale sobie radzi z likwidacją nawet najbardziej opornych miejscowych depozytów tłuszczowych. Technologia zastosowana w laserze opiera się na czterech aplikatorach, z których każdy operuje na obszarze 24 cm kwadratowych. Podczas zabiegu, lekarz może jednocześnie wykorzystywać wszystkie cztery aplikatory, więc podczas jednej sesji trwającej 25 minut, może opracowywać obszar aż 96 cm kwadratowych. Skóra zostaje rozgrzana do 42 – 47 stopni Celsjusza na głębokości 3 cm. Dzięki tak silnemu rozgrzaniu uszkodzone zostają komórki tłuszczowe, które następnie w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Jednocześnie, rozgrzanie tkanki działa stymulująco i powoduje gwałtowne pobudzenie receptorów odpowiedzialnych za namnażanie kolagenu w skórze. To z kolei powoduje, że skóra dokonuje naturalnej przebudowy, wzmacnia się i uelastycznia nabierając zdrowego, młodzieńczego wyglądu. Wbudowane w urządzenie systemy chłodzące skutecznie zapobiegają powstawaniu uczucia przegrzania, zabieg jest więc całkowicie bezbolesny. Po zakończeniu terapii lekarz może zalecić zabiegi podtrzymujące efekt i pielęgnujące skórę.

W celu szybkiego, bezbolesnego, a przede wszystkim skutecznego zredukowania tkanki tłuszczowej, można szybko umówić się na konsultację w warszawskiej Klinice Miracki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *