Kwas hialuronowy – remedium na zmarszczki i nie tylko!

Kwas hialuronowy – remedium na zmarszczki i nie tylko!

Z biegiem lat zauważasz, że na Twojej twarzy pojawia się coraz więcej zmarszczek na czole, w okolicach skroni i oczu, a twarz straciła młodzieńczą objętość? Zabieg z kwasem hialuronowym to najlepszy sposób, abyś cieszyła się młodym wyglądem na długi czas. Dlaczego? Wyjaśniamy!

 

Postaw na kwas hialuronowy

Na skutek naturalnych procesów fizjologicznych, wraz z upływem lat, skóra zaczyna się zmieniać. Nawet, jeśli traktujesz ją najlepiej jak potrafisz, to i tak w końcu zaczniesz zauważać pojawiające się zmarszczki. Do ich powstawania przyczyniają się m.in. promienie słoneczne, hormony, stres, intensywna praca mięśni, nie bez znaczenia są też uwarunkowania genetyczne. Młodość zapewnia skórze m.in. kwas hialuronowy. Kiedy z wiekiem zaczyna go brakować, zdecyduj się na wypełniacz. To bardzo proste, wystarczy jeden zabieg, a zauważysz znaczącą poprawę. Kwas hialuronowy dzięki zdolności stymulowania produkcji kolagenu oraz możliwości zatrzymywania wody, sprawi, że skóra stanie się gładka, jędrna i dobrze nawilżona.

Na zmarszczki i utratę objętości

Wypełniacz zastosowany na czoło potrafi niesamowicie złagodzić posępny wyraz twarzy. To właśnie na czole skóra jest niezwykle cienka, a na skutek utraty elastyczności i działania mięśni, zaczynają się pojawiać zmarszczki, które mogą sprawiać, że będziesz wyglądała na zmęczoną czy rozgniewaną. Kwas hialuronowy wstrzyknięty w te okolice pozwoli wygładzić zmarszczki i przyniesie naturalny efekt z zachowaniem mimiki twarzy.

Wypełniacz będzie też pomocy w okolicach skroni, gdy nastąpiło zmniejszenie ciała tłuszczowego (zapadnięte skronie, nierówności) i skóra stała się cienka, co nadało ostry i zmęczony wygląd twarzy. Wypełnienie kwasem hialuronowym przywróci objętość i da naturalny efekt liftingu.

Sińce po oczami? Kwas hialuronowy również się z nimi rozprawi! Wypełniacz ten przyniesie naturalny efekt wygładzenia i ujędrnienia, dzięki czemu oko będzie wyglądało młodziej.

Powtarzaj iniekcje

Powinnaś wiedzieć, że efekty tego typu zabiegów są czasowe. Zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym mają rezultaty czasowe, gdyż kwas hialuronowy jest w naturalny sposób wydalany z organizmu. Jeśli chcesz utrzymać efekt na długo, powtarzaj je co 6 do 24 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *