Szafa w sypialni – czyli gdzie magazynować ubrania

Szafa w sypialni - czyli gdzie magazynować ubrania

Jak wiemy, panie lubią posiadać wiele ubrań. Tylko teraz pozostaje pytanie gdzie je przechować? Jednym z najczęstszych rozwiązań jest prosta szafa, z paroma szufladami oraz najczęściej 2 drzwiowa. Sprawi ona, że będziemy mieć wiele miejsca w sypialni na ciuchy. Ale oczywiście dobierając szafę musimy kierować się swoimi potrzebami które każdy ma różne. Alternatywą jest dla nas jeszcze garderoba, ale czy na pewno jest to alternatywa?

Po pierwsze należy zwrócić uwagę na to, aby zakupić szafę odpowiednią na ilość naszych ciuchów. Dobrym nie raz rozwiązaniem są szafy robione na zamówienie gdzie możemy je zaprojektować sami, jak i również sami dobrać kolorystykę, a wbrew pozorom, nie raz taka szafa nie jest wcale droższa od szafki kupnej w sklepie.

Jak dobrać odpowiednią szafę do naszej sypialni? Musimy zwrócić szczególną uwagę na wymiary szafy. Musimy mieć w końcu odpowiednio dużo miejsca na to aby jeszcze się poruszać po sypialni, i wstawić tam łóżko. Jak wiemy, wiele pań lubi mieć swoje własne miejsce do zagospodarowania ciuchami, co nie oznacza, że musimy kupować szafy o wiele większe niż ilość ubrań posiadanych przez nas.

Pozostaje jeszcze garderoba jako alternatywa, ale czy na pewno dobra? Garderoby aktualnie są czymś bardzo podobnym do szaf, ale są o wiele większe, przez co bardziej praktyczne. Minusem głównym jest to że potrzebują o wiele więcej miejsca na zagospodarowanie jej w pomieszczeniu.

Podsumowując, mamy wiele wyborów, nie każdy jest oczywisty, ale musimy dostosować wybierane przez nas elementy na ilość miejsca w pokoju, jak i na ilość pieniędzy do wydania na szafę / garderobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *