Wybór odpowiedniego wózka wielofunkcyjnego dla dziecka

Wózek wielofunkcyjny

Świeżo upieczeni, współcześni rodzice chętnie kompletują wyprawkę dla swojej pociechy.

Często upatrują rzeczy które są funkcjonalne i praktyczne, szczególnie, gdy produkt ma być wykorzystywany przez kilka lat lub dłużej. Młodzi rodzice najwcześniej decydują się ma zakup fotelika samochodowego, krzesełka do karmienia czy wózka i szczególnie on powinien być dobrze przemyślanym wyborem.

Nim zapadnie ostateczna decyzja dotycząca zakupu właściwego wózka, rodzice sprawdzają jego walory, zalety i wady. Często dobrze jest porównują wybrane produkty z innymi, by dzięki temu móc podjąć najwłaściwszą decyzję.

Rodzice poszukujący wielofunkcyjnego wózka dla dziecka z pewnością docenią wózek Quinny Moodd. Jest to wózek z którego mogą korzystać dzieci od urodzenia do ukończenia przez nie 3.5 roku życia. Jest to wózek nietuzinkowy i stylowy, jest stworzony dla osób ceniących nowoczesność oraz funkcjonalność wybieranych produktów.

Wózek Quinny Moodd w złożonej pozycji zajmuje niewiele miejsca, gondola wózka przystosowana jest do całkowitego, płaskiego złożenia (gondola dostępna jest także w wersji nieskładanej). Stelaż wózka Quinny jest tak łatwy w obsłudze, że wraz z pociągnięciem rączki składa się w zasadzie sam.

Wózek Quinny Moodd jest wózkiem, który , dzięki odpowiedniej amortyzacji odpowiednio radzi sobie w mieście, poradzi sobie jadąc po nierównościach nawierzchni, a nawet dziurach. Quinny Moodd jest wózkiem, który posiada możliwość zmiany wózka z systemu 3 na 4 kołowy. W tym celu należy wpiąć – oś z czterema kołami, można w ten niezwykle prosty i szybki sposób zmienić design wózka.

Quinny Moodd wyposażony jest w wersję spacerową tzw. kubełkową, który posiada możliwość zmiany kierunku siedziska. Regulowana jest również rączka wózka, dzięki czemu wózek może być prowadzony przez różne pod względem wzrostu osoby. Zaletą wózka jest to że wykonany jest z wodoodpornych materiałów, które zapewniają komfort używania, pokrycie wózka jest zawsze suche.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *