Jak szybko doładować telefon?

jak doładować telefon

Wielu Polaków ma telefony na kartę – lubimy je przede wszystkim ze względu na brak konieczności płatności abonamentu. Co więcej, operatorzy oferują dzisiaj coraz więcej atrakcyjnych promocji i gwarantują przystępne ceny połączeń, SMS-ów oraz Internetu. Aby korzystać z telefonu na kartę, trzeba go wcześniej doładować. Teraz, aby to zrobić, nie musisz jednak wcale iść do sklepu – wszystko możesz załatwić on-line.

Dzięki zasileniu on-line nie musisz już czekać na otwarty sklep, nie musisz nawet wychodzić z domu, ponieważ transakcję zrealizujesz przez Internet. Doładowania działają przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu – wystarczy tylko dostęp do sieci, aby wszystko załatwić. Z doładowań tego rodzaju można korzystać zarówno na stronach wybranych operatorów, jak i również można doładowywać konto przez pośredników, na przykład w serwisie płatności bluemedia.pl lub na innych stronach internetowych.

Dlaczego warto doładowywać telefon on-line:

  • wszystko możesz załatwić przez Internet
  • transakcja realizowana jest błyskawicznie
  • możesz doładować konto sobie lub innej osobie
  • możesz wybrać dowolną wartość doładowania
  • za doładowanie płacisz przelewem lub kartą

To jeszcze nie wszystkie zalety, ponieważ możesz także skorzystać z dodatkowych udogodnień. Przykładowo na wspomnianym serwisie www.bluemedia.pl możesz otrzymać łatwo fakturę za transakcję lub korzystać z doładowań grupowych. Na swoim koncie masz również stały dostęp do historii prowadzonych transakcji i możesz stworzyć własną książkę odbiorców doładowań.

Procedura doładowania konta jest bardzo prosta – wskazujesz na operatora, wartość doładowania, wpisujesz numer telefonu i wykonujesz płatność on-line. Doładowanie następuje w ciągu paru sekund od płatności. Doładowując konto w telefonie przez internet, możesz korzystać również ze wszystkich promocji operatorów.

Jeżeli wobec tego dotychczas doładowywałeś telefon w sklepie podczas zakupów, na stacji czy w kiosku, pamiętaj o tym, że możesz również zdecydować się na jego doładowanie całkowicie on-line – bezpiecznie, szybko i wygodnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *