3 książki pod choinkę

książki pod choinkę

W wielu domach tradycją stało się obdarowywanie najbliższych książkami. Jest to upominek niedrogi ale bardzo rozwijający. Obecnie rynek księgarski jest tak bogaty, że dla każdego znajdzie się jakaś ciekawa pozycja. Dziś podpowiadamy jaka książka pod choinkę sprawi przyjemność miłośniczkom literatury.

„Moja wina, Twoja wina” Liane Moriarty

To powieść typowo kobieca. Opowiada o trzech parach małżeńskich, które spotykają się na sąsiedzkim grillu. Wspólnie spędzony wieczór niesie ze sobą wiele nieprzewidzianych konsekwencji.

„Votum nieufności” Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to młody człowiek, którego książki w ostatnim czasie podbijają serca tysięcy czytelników. Powieści przez niego pisane to w głównej mierze kryminały, jednak „Votum nieufności” odbiega treścią od takiego przydziału. Wprawdzie można tam zauważyć wątki kryminalne, niemniej jednak najlepiej zaliczyć tę powieść do thrillerów politycznych. Osoby, które nie interesują się polityką może znudzić ta tematyka, ale miłośnicy politycznych rozgrywek z pewnością przeczytają książkę z zapartym tchem.

„Przekład dowolny” Hanna Cygler

Choć książka ta do nowości wydawniczych już nie należy to warto o niej wspomnieć. Autorka stworzyła wspaniały i przede wszystkim nieszablonowy romans. Czytając tę książkę czytelnikowi wydaje się, że świetnie wie, co będzie dalej, ale już za chwilę następuje zwrot akcji, którego trudno się było spodziewać. Ta książka to idealny prezent dla wszystkich miłośniczek romansów, które od powieści wymagają nieco więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *