Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – skuteczne rozwiązanie na wyciągnięcie ręki!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – skuteczne rozwiązanie na wyciągnięcie ręki!

Chcesz jedną decyzją zapewnić sobie komfort i zadbać o planetę? Sięgnij po dzbanek filtrujący i odkryj szereg możliwości, które za nim stoją. Jakie? Dowiedz się więcej!

 

Dzbanek z filtrem na wodę – jeden sprzęt, wiele funkcji!

Dlaczego warto sięgnąć po dzbanek z filtrem? Powodów jest wiele! Pierwszym z pewnością jest komfort, a mianowicie możesz zapewnić sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki. Dzbanek z filtrem na wodę możesz wyposażyć, w jeden z filtrów zapewniając sobie szerokie spektrum możliwości, np. filtr standardowy usunie nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, alkaliczny pH+ Classic podwyższy jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszenie organizmu), natomiast magnezowy Mg+ Classic wzbogaci wodę w jony magnezu (pozostawiając niezmienioną ilość innych minerałów w niej występujących). Kolejnym aspektem jest oszczędność czasu i pieniędzy, dzbanek z filtrem uwolni cię od kupowania zgrzewek wody (nie będziesz musiał wnosić ich do domu) sprzedawanych w jednorazowych opakowaniach (pozwoli ci to znacząco odciążyć domowy budżet). Ostatnim elementem jest troska o środowisko, dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem pozwoli ci ograniczyć, a z czasem może nawet wyeliminować zużycie jednorazowych opakowań (możesz obniżyć „produkcję” jednorazowych opakowań w tym plastiku nawet o 5 kg miesięcznie). Przy okazji warto wspomnieć, że skuteczność działania gwarantuje ci regularna comiesięczna wymiana filtra, ale o tym przypomni ci wskaźnik manualny lub wskaźnik LED sensor.

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – który wybrać?

W Internecie znajdziesz wiele modeli dzbanków filtrujących, ale który wybrać i na co zwrócić uwagę. Ciekawe i skuteczne rozwiązania oferuje polska marka Dafi (specjalizująca się w produkcji dzbanków, butelek i filtrów), która w swoim asortymencie posiada m.in. dzbanek filtrujący Astra – dlaczego warto? Poniżej znajdziesz odpowiedź:

– dzbanek ma nowoczesny i opływowy kształt

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych (jest w stanie oczyścić aż 150 litrów wody kranowej – filtr Classic może przefiltrować do 150 l wody, a filtr Unimax nawet do 200 l)

– dzbanek dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki temu z pewnością wkomponuje się w wystrój twojej kuchni

– dzbanek to nie tylko ciekawy design, ale i skuteczność (pomoże ci w przyjemny sposób regularnie nawadniać organizm)

– dzbanek wyposażony jest we wskaźnik manualny lub LED sensor, który przypomni ci o regularnej wymianie filtra

Dzbanek z filtrem – do czego przyda ci się filtrowana woda kranowa:

– posiłki dla dzieci

– zimne napoje

– kawa lub herbata

– pojenie zwierząt

– gotowanie

– gaszenie pragnienia

Zainteresowany? Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem możesz kupić na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html. Sięgnij po to skuteczne rozwiązanie i poczuj nową jakość w swoim życiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *