Seksowna bielizna – obudź emocje!

Seksowna bielizna

Pierwsze miesiące w związku są zawsze bardzo namiętne i barwne. Niestety z biegiem czasu urok nowości mija i wspólne życie przesiąka rutyną. Warto wiedzieć, że ten stan rzeczy nie musi być stały. Jeśli włożysz w związek trochę pracy, chwile wspólnie spędzane z ukochanym mogą być takie jak na początku związku niezależnie od jego stażu.

Fascynacja nowością

Pierwsze miesiące w związku są niezwykłe głównie dlatego, że para dopiero poznaje. Każdy kolejno odkrywany szczegół jest nowy i fascynujący. Spotykanie się w kawiarni czy na spacerze w parku, odkrywanie ulubionych rzeczy oraz nielubianych tematów rozmów, poznawanie krewnych i znajomych ukochanej czy ukochanego to bardzo interesujące zajęcia. Pierwsze wspólne zakupy, pierwsze prezenty, pierwsze dni we wspólnym mieszkaniu – wszystko jest takie nowe i pociągające. Ten okres w związku jest najpiękniejszy, choć bardzo wczesny.

Z biegiem czasu…

Z upływem czasu wszystko się jednak zmienia i nudzi. Po latach wspólnego mieszkania partnerzy czy małżonkowie znają się na wylot. Często zanim jedno coś powie, drugie już wie o czym będzie rozmowa. Wspólne mieszkanie to już nie ekscytująca przygoda ale nużąca codzienność. Podobnie jest ze wszystkim. Nudne stają się wspólne zakupy, na randki w kawiarni nikt już nie ma ochoty, a spacery w parku to tylko sposób na wywietrzenie głowy po kolejnej sprzeczce. Często także w sypialni wieje rutyną i nudą, co nie najlepiej wpływa na związek. Choć trudno o tym mówić, to właśnie znużenie sobą częstokroć staje się przyczyną zdrady, rozpadu związku a w efekcie rozwodu.

Powiedz STOP

Musisz jednak wiedzieć, że z rutyną i znużeniem można walczyć. Trzeba jednak nad tym nieco popracować. Choć nie jesteście dla siebie już nowością, to nie oznacza to, że nie możecie wnieść w swój związek powiewu świeżości. Na początek wybierzcie się na randkę. Jeśli za ścianą śpią małe dzieci, a z opiekunką macie problem, to spróbujcie stworzyć romantyczny klimat we własnym domu. Pięknie nakryty stół, pyszna kolacja, wino i oczywiście zamiast dresu elegancka sukienka i, jeśli nie garnitur, to przynajmniej koszula z krawatem.

Doskonałym uzupełnieniem wieczoru będzie namiętna noc, która również powinna być zupełnie niezwykła. Zadbaj o to, aby zamiast zwyczajnej bawełnianej koszulki założyć na siebie coś specjalnego. Może to być koronkowa, seksowna bielizna – najlepiej czarna lub czerwona, ponieważ to właśnie te kolory działają na mężczyzn najbardziej. Jeśli należysz do kobiet odważnych możesz sięgnąć po specjalne przebrania, które z pewnością zwrócą uwagę twojego partnera na Ciebie i pokażą Cię w zupełnie nowym świetle. Bardzo interesującym rozwiązaniem może być także skorzystanie z bodystocking – bielizny, która dość rzadko trafia do domów, a szkoda, bo niektóre modele są naprawdę piękne. Zresztą możesz się o tym przekonać odwiedzając sklep https://esensa.pl.

Pyszna i romantyczna kolacja, cudowna noc, która po niej następuje to pierwszy krok do wprowadzanie zamian w związku. Jednak pojedynczy wieczór niewiele zmieni. Musicie oboje postarać się i mieć dla siebie odrobinę świeżości każdego dnia. Może warto też wprowadzić kilka miłych rytuałów, które choć powtarzane każdego dnia nie nużą. Wspólne śniadanie, kawa albo raz w tygodniu uroczysty obiad a po nim spacer we dwoje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *